• اخبار

افزایش فعالیت های فرهنگی، ارتباط مستقیمی با کاهش آسیب های اجتماعی دارد

افزایش فعالیت های فرهنگی، ارتباط مستقیمی با کاهش آسیب های اجتماعی دارد
امام جمعه فاروج گفت: رسالت هنرمندان نسبت به اجتماع سنگین است و افزایش فعالیت های فرهنگی، ارتباطی مستقیمی با کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی بیان داشت: بعد از ایجاد فضاهای فرهنگی، گام مهم انجام فعالیت های مفید و اثر گذار است و باید در این بخش برنامه ریزی شایسته ای داشت.

وی افزود: مساجد نباید تبدیل به ختم خانه شود و می توان از این مکان ها  با لحاظ فضاهای مفید در معماری ، برای فعالیت های مختلف فرهنگی  با ایجاد جاذبه استفاده کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی با بیان اینکه در ایجاد فضاهای فرهنگی استان به جایگاه مطلوبی رسیده است، اما در شهرستان فاروج، مجتمع فرهنگی هنوز به پایان نرسیده که امیدواریم بتوانیم با تکمیل آن به بسیاری از نیازهای هنرمندان پاسخگو شویم.

حسین فرخنده با اشاره به میزبانی شهرستان فاروج برای برگزاری ششمین جشنواره شعر استان بیان داشت:  تمرکز زدایی برنامه ها از مرکز استان رویکردی بود که عملیاتی شد.

گفتنی است؛ این دیدار صبح امروز با حضور فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و هیئت همراه در محل دفتر امام جمعه شهرستان فاروج برگزار شد.
روابط عمومی
۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98