• اخبار

تکریم از هنرمندان مشگین شهر

تکریم از هنرمندان مشگین شهر
مراسم تجلیل و تکریم از عکاسان، تصویربرداران و فیلمسازان پیشکسوت مشگین شهر در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مراسم تجلیل و تکریم از عکاسان، تصویربرداران و فیلمسازان پیشکسوت مشگین شهر در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر دراین مراسم با اشاره به اهمیت فیلم و سینما در توسعه پایدار جوامع، آن را یکی از عناصر پیشرفت کشورها عنوان نمودند و به لزوم سرمایه گذاری و آموزش فیلم سازی نوجوانان و جوانان و تأثیرگذاری فیلم و سینما تأکید کردند.

محمد رستمی با تأکید بر جایگاه سینما گفت: سینما رسانه ای است نافذ و تعیین کننده که در همه حوزه های اجتماعی کلان و بین المللی ازاین رسانه بمنظور بسترسازی وعملیاتی کردن اهداف مورد نظر در جوامع مختلف استفاده می شود. 

وی همچنین از فعالیت چشمگیر انجمن سینمای جوان دفتر مشگین شهر در حوزه جوانان و در راستای برگزاری این مراسم و تجلیل از هنرمندان جوان فیلمساز، تصویربردار و عکاس تقدیرو تشکر نمودند.

 گزارشی از تاریخچه عکاسی در مشگین شهر توسط محقق پیشکسوت نصراله یعقوبی ، پخش کلیپ های مختلف هنری و تاریخچه عکاسی در شهرستان، اجرای قطعاتی از موسیقی پاپ آذری، نمایش طنز از دیگر برنامه های ویژه این مراسم بود.

در پایان این مراسم از هنرمندان پیشکسوت در حوزه فیلمسازی ، تصویربرداری و عکاسی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آنها تجلیل بعمل آمد.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98