• اخبار

برنامه های دهه فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج تشریح شد

برنامه های دهه فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج تشریح شد
برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج به مناسبت دهه مبارک فجر تشریح شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج گفت : به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر  در حوزه فرهنگی هنری برنامه هایی تدوین شده که در این دهه به مرحله اجرا درخواهد آمد.
جواد نظری خاطر نشان کرد: از مهمترین برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری عصر هنری هنرمندان، نمایشگاه عکس و کتاب پیروزی انقلاب اسلامی،برگزاری مسابقات نقاشی در شهر تیتکانلو و دو روستای خیر آباد و چری ، با محوریت دهه فجر و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در مجتمع فرهنگی هنری تیتکانلو و همچنین کانونهای مساجد شهرستان است.
رضوانی با اشاره به برگزاری جلسه کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی دهه مبارک فجر تاکید کرد: از اصحاب رسانه و مطبوعات در شهرستان انتظار است تا همکاری مناسبی با ستاد دهه فجر داشته باشند و  برگزاری برنامه ها در شهرستان از پوشش مناسب خبری و رسانه ای برخوردار شود.
وی افزود: هدف از برگزاری این برنامه ها آشنایی جوانان و نوجوانان با چگونگی پیروزی خون بر شمشیر و شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی در پایان گفت:  همکاری در برگزاری برنامه کاروان انقلاب و همچنین اهداء کتاب به نهادهای دولتی و غیر دولتی از دیگر برنامه های این اداره در ایام دهه فجر است.   

روابط عمومی
۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98