• اخبار

صدور 6 موافقت نامه موقت تاسیس چاپ دیجیتال در خراسان شمالی

صدور 6 موافقت نامه موقت تاسیس چاپ دیجیتال در خراسان شمالی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، از صدور 6 موافقت نامه تاسیس چاپ دیجیتال در اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ رضا رضایی، با اعلام این خبر گفت: به استناد ماده 4 آیین نامه تاسیس و نظارت بر چاپخانه ها و واحدهای وابسته مصوب 1/9/1371 هیات وزیران و ماده 6 دستورالعمل صدور مجوز تاسیس لیتوگرافی، چاپخانه و عملیات تکمیلی ابلاغی مورخ18/9/86 با تاسیس شش واحد چاپ دیجیتال در استان موافقت شد.  

وی، اظهار کرد: برای مجوز فعالیت یک واحد چاپ در شهرستان شیراون به مدیر مسئولی حمید فلاح و یک واحد چاپ به مدیر مسئولی مریم عزیزی در مانه و سملقان،یک واحد در جاجرم به مدیر مسئولی علی اصغر خرمی، یک واحد در بجنورد به مدیر مسئولی یاسراحمدی، یک واحد چاپ با مدیریت جواد شهرکی مقدم و یك واحد چاپ هم به مدیر مسئولی حسین وحدانی موافقت شد.

رضایی، افزود: اعتبار این موافقت نامه از تاریخ صدور به مدت یکسال بوده  و متقاضایان موظف هستند در مدت یکسال نسبت به تهیه مکان مناسب، استقرار ماشین آلات و تجهیزات، به کارگیری حداقل نیروی انسانی و انتخاب نام مناسب اقدام نماید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98