اخبار

در سومین جشنواره ملی فیلم آیات؛

هنرمند خراسان شمالی بهترین کارگردان بخش مستند معرفی شد

هنرمند خراسان شمالی بهترین کارگردان بخش مستند معرفی شد
احسان کمالی هنرمند خراسان شمالی در سومین جشنواره ملی فیلم آیات توانست با فیلم «قارلاواج» بهترین کارگردانی بخش مستند را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل اظهار داشت: معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل با بیان این که این جشنواره در بخش‌های کوتاه داستانی، کوتاه مستند، پویانمایی و نماهنگ  از سوی انجمن سینمای جوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: «احسان کمالی» توانست در بخش مستند این جشنواره با  فیلم «قارلاواج» خوش بدرخشد.

«ابوالحسن حیدری» افزود: این جشنواره در راستای  تقویت سینمای ملی از طریق مفاهیم اسلامی با استفاده از آیات قرآن و احادیث ائمه معصومین(ع)، ترویج اخلاق و ارزش‌های اسلامی، تحکیم مبانی خانواده و تعمیم فرهنگ دینی و دفاع مقدس، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان ابزاری کارآمد برای توسعه معارف دینی و برداشت تصویری از ژرفای مفاهیم غنی قرآن مجید برگزار شد.

وی در ادامه گفت: در آیین پایانی این جشنواره که  بیست و سوم  اسفند ماه با حضور وزیر فرهنگ در سالن همایش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار  شد، و از برگزیدگان نیز تقدیر شد.

 

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید