اخبار

در آستانه اعیاد ماه شعبان؛

نخستین جشنواره نوروزی خوانی جاجرم به کار خود پایان داد

نخستین جشنواره نوروزی خوانی جاجرم به کار خود پایان داد
همزمان با فرا رسیدن ماه شعبان، نخستین جشنواره نوروزی خوانی جاجرم با معرفی گروه های برتر به کار خود پایان داد.
 به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم با اعلام این خبر گفت:مراسم اختتامیه اولین جشنواره نوروزی خوانی جاجرم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و از گروه های برتر تقدیر بعمل آمد.
علی اصغر شکوری افزود: در این جشنواره هشت گروه شرکت کردند که گروه نارین به سرپرستی محمدکاظم نظم آرا با اثر هنری" سه بعلاوه نیم" بیشترین آرای مردمی را به خود اختصاص داد و گروه هم خوانی رجائیان به سرپرستی رسول رجائیان، گروه هم خوانی ذوالفقاری به سرپرستی سامان ذوالفقاری و گروه هم خوانی مقصودی به سرپرستی خانم مقصودی به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را از بین آرای مردمی کسب کردند.
وی گفت: جشنواره نوروزی خوانی با هدف آشنائی شهروندان با سنت ها و آئین های دیرین شهر جاجرم ، کشف و حمایت از استعدادهای برتر و به صورت مجازی برگزار شد که پانزده هزار بازدید از آثار منتشر شده توسط مخاطبان انجام گرفت.
گفتنی است این جشنواره با همکاری معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم، انجمن موسیقی، شهرداری و مجتمع آلومینای جاجرم برگزار شد.
 
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید