اخبار

بمناسبت اعیاد شعبانیه صورت گرفت؛

هنرنمایی هنرمندان موسیقی خراسان شمالی در بش قارداش

هنرنمایی هنرمندان موسیقی خراسان شمالی در بش قارداش
هنرمندان موسیقی خراسان شمالی بمناسبت اعیاد شعبانیه با اجرای دف نوازی و دوتارنوازی در پارک تفریحی بش قارداش هنرنمایی کردند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ " ابوالحسن حیدری" معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل با بیان این که اجرای دف نوازی و دوتار نوازی هنرمندان موسیقی استان در مدح امام زمان روز گذشته  در پارک تفریحی بش قارداش با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد ، انجمن موسیقی استان و میراث فرهنگی برگزار شد، گفت: این اجرا با حضور بیش از ۶۰ نوازنده دف و دوتار و به سرپرستی و خوانندگی مرشد مشکدان برگزار شد.
وی با اشاره به این که با توجه به لزوم حضور هنرمندان و تولیدات هنری در مناسبت ها، اعیاد و جشن ها و همچنین ایجاد فضای شادی و نشاط اجتماعی ،حمایت های لازم از هنرمندان صورت می پذیرد، خاطر نشان کرد: تا در طول سال در فضا های عمومی با توجه به شرایط موجود در شرایط کرونایی با بهره گیری  از ابزار فضای مجازی شاهد عرضه تولیدات هنری و موسیقی در استان باشیم.
" حیدری" برگزاری جشنواره های هنری و موسیقی با مشارکت بالای هنرمندان جوان و تولید آثار موسیقی و همچنین برگزاری برنامه های جمعی هنرمندان را در زمره برنامه های اولویت دار در سال جاری عنوان کرد.
۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید