اخبار

فرماندار فاروج‌ عنوان کرد: ضرورت توجه به رفع نیازهای هنرمندان

فرماندار فاروج‌ عنوان کرد: ضرورت توجه به رفع نیازهای هنرمندان
فرماندار فاروج بر ضرورت توجه به رفع نیازهای هنرمندان این شهرستان و رفع آن تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛  «ابوالحسن نجفی»‌ با بیان این مطلب در دیدار با تعدادی از هنرمندان شهرستان فاروج گفت: برای انجام فعالیت های فرهنگی، هنری بدون دغدغه توسط هنرمندان باید زیرساخت های لازم آن ایجاد شود.

وی افزود: تلاش ما در سال جدید این است که مجتمع فرهنگی مسکن مهر شهرستان به بهره برداری رسیده و در زمینه معیشت هنرمندان بویژه در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا، سهمیه تسهیلات اقشار آسیب دیده از کرونا در اولویت جذب قرار بگیرد.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج‌ در این دیدار نیز به بیان برنامه های پیش بینی شده فرهنگی، هنری سال جدید این مجموعه پرداخت و گفت: اقدامات اساسی در راستای حمایت از هنرمندان و فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش های مختلف صورت خواهد پذیرفت.

«حسن رضوانی» افزود: در حال حاضر ۴۸ مرکز فرهنگی و هنری در سطح شهرستان وجود دارند که از این تعداد ۸ مورد انجمن فرهنگی و هنری، ۲۵ کانون فرهنگی ،هنری مساجد و ۱۵ مورد دیگر در بخش های مختلف هستند.

وی اظهار کرد: با وجود مشکلات کمبود فضا و منابع اعتباری، در سال گذشته برنامه‌های متعدد و مختلفی با همکاری و یاری هنرمندان شهرستان برگزار شد.

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید