اخبار

با آغاز فعالیت های قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان رقم می خورد؛ بهار قرآن در گرمه

با آغاز فعالیت های قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان رقم می خورد؛ بهار قرآن در گرمه
به همت دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و کانون بسیج هنرمندان گرمه فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان رنگ قرآنی به خود گرفت و با برگزاری «پویش کودک قرآنی من» و «مسابقه اذان» بهار قرآن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی خراسان شمالی؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه با اشاره به این که هم زمان با ماه مبارک رمضان برنامه های مختلفی با همکاری انجمن قرآن و عترت شهرستان گرمه برگزار می شود از «پویش کودک قرآنی من» ویژه کودکان  زیر 10 سال این شهرستان خبرداد و تصریح کرد: علاقه مندان تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارند تا فیلم های تلاوت قرآن کودکان خود را در فضای مجازی به شماره 09365258691 ارسال  کنند.

«مسعود بهشتی» برگزاری «مسابقه اذان» ویژه کودکان زیر 10 سال را از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده عنوان و تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه نیز باید فیلم اذان گویی پسران خود را از طریق فضای مجازی ارسال نمایند.

 وی ادامه داد: این رویداد به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گرمه، کانون بسیج هنرمندان  این شهرستان و دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود و شرکت کنندگان تا پایان ماه مبارک فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

وی برگزاری نمایشگاه خوشنویسی، پوسترسبک زندگی، عکس های آفرینش الهی، نمایشگاه قرآن وعترت، مسابقه نقاشی کودکان  شامل داستانهای قرآنی، مسابقه روایت قصه های قرآنی، ترتیل سوره قدر کودکان  و قرائت قرآن کریم، نمایشگاه کتاب های قرآنی و کتابت قرآن کریم به همت انجمن خوشنویسی و قرآن را از دیگر فعالیت های این اداره در ایام ماه مبارک رمضان برشمرد.

پویش
مسابقه اذان

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید