اخبار

نشست هم اندیشی هنرمندان جاجرم با فرماندار برگزار شد

نشست هم اندیشی هنرمندان جاجرم با فرماندار برگزار شد
نشست تعامل و هم اندیشی جامعه هنرمندان جاجرم با فرماندار جدید این شهرستان با هدف رفع مشکلات پیش روی هنرمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ سرپرست فرمانداری شهرستان جاجرم از برگزاری این نشست ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: مسائل اجتماعی و فرهنگی از اولویت ویژه ای برخوردار است و امیدوارم این نشست ها در راستای رفع مشکلات هنرمندان تداوم داشته باشد.

 «مصطفی حاجی زاده» بیان داشت : تلاش در حوزه فرهنگ و هنر بسیار ارزنده می باشد که بازخورد و تاثیر آن به مرور زمان و در آینده رقم می خورد.

وی افزود: قطعا برنامه ریزی در حوزه اجتماعی و فرهنگ و هنر برای جامعه مفید  است و ما مسئولان باید در این زمینه از هیچ کار و تلاشی دریغ نکنیم و هنرمندان را در این مسیر کمک نماییم.

وی توجه به زیرساخت های این حوزه را از اهمیت بسیاری برخوردار دانست و گفت: باید به اقتصاد فرهنگ و هنر توجه شود و از ظرفیت های بخش خصوصی که می تواند به کمک فرهنگ و هنر بیاید استفاده کنیم.

«علی اصغر شکوری »، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاجرم در این نشست گفت:حوزه فعالیت های فرهنگی، هنری بسیار گسترده است  و همه باید با تعامل و گفتگو کمک کنیم تا زمینه های ارتقاء فرهنگ و هنر را در جامعه بیش از پیش نهادینه کرد.

وی بیان کرد: توجه به پیوست فرهنگی طرح ها، پروژه ها و ایده های نو در زمینه فرهنگ و هنر می تواند در مهندسی فرهنگی بسیار کارساز باشد و همچنین توجه به زیر ساخت ها ، گسترش مراکز فرهنگی هنری ، حمایت ، هدایت و نظارت بر فعالیت های فرهنگی هنری  از اولویت کاری ما محسوب می شود .

شکوری  افزود: سال گذشته سال سختی را پشت سر گذاشتیم و فعالیت های جامعه فرهنگ و هنر تحت تاثیر ویروس منحوس کرونا قرار گرفت که بیشتر اوقات فعالیت های فرهنگی هنری تعطیل بود، اما هنرمندان جاجرم توانستند تولیدات زیادی داشته باشند و در حوزه های مختلف خوش درخشیدند و خدمات خوبی را به جامعه ارائه دادند.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید