اخبار

برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی "سه دقیقه در قیامت" در آغاجاری

برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی "سه دقیقه در قیامت" در آغاجاری
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاجاری به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه مجازی کتابخوانی "سه دقیقه در قیامت" را برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری با اعلام این خبر گفت: مسابقه مجازی کتابخوانی از کتاب "سه دقیقه در قیامت" به مناسبت ماه مبارک رمضان، به همت کانون فرهنگی و هنری امیر المومنین (ع) و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری شهرستان آغاجاری برگزار شده است.

اکبرمموئی افزود: کتاب "سه دقیقه در قیامت" کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی روایتی است از خاطرات یکی از مدافعین حرم که زیر عمل جراحی برای لحظه هایی از دنیای خاکی می رود و تجربه ای نزدیک به مرگ دارد. او در این زمان کوتاه چیزهایی می بیند که درک آن برای مردم عادی سخت است.

وی ادامه داد: در این کتاب که بسیار مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته و نقدها و تفسیرهایی برای آن شده است، حقایقی درباره مرگ،برزخ،حال انسان در برزخ و بسیاری مطالب دیگر درباره ی حیات پس از مرگ می خوانید.

مموئی اظهار داشت: این مسابقه به منظور ایجاد شور و نشاط و سرگرمی شهروندان و تشویق آنان به ماندن درخانه در ایام کرونا،همچنین بالا بردن سرانه مطالعه در بین نوجوانان و جوانان و آشنایی مخاطبان با محتوای کتاب «سه دقیقه در قیامت» در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری اضافه کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، بعد از مطالعه کتاب، دو صفحه از محتوای کتاب را به صورت خلاصه نوشته و به شماره های 09338128058 و 09163712593 در واتساپ تا 25 اردیبهشت ارسال کنند.

وی گفت: به برگزیدگان این مسابقه در کنار جوایز نقدی درنظر گرفته شده، لوح تقدیر از طرف دفتر امام جمعه فرمانداری آغاجاری اهدا می شود.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید