اخبار

برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «حاج جلال»/ رونمایی از پوستر مسابقه همزمان با سالروز شهادت سردار علیرضا حاجی بابایی

برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «حاج جلال»/ رونمایی از پوستر مسابقه همزمان با سالروز شهادت سردار علیرضا حاجی بابایی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری مسابقه کتابخوانی کتاب «حاج جلال»، خاطرات پدر شهیدان علیرضا و ابوالقاسم حاجی بابایی خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی با بیان اینکه مراسم رونمایی از پوستر این برنامه روز پنجشنبه، 16 اردیبهشت مصادف با 23 ماه مبارک رمضان و در سالروز شهادت سردار شهید علیرضا بابایی به صورت مجازی برگزار خواهد شد، گفت: کتاب «حاج جلال»، خاطرات پدر شهیدان بزرگوار حاجی بابایی است و از آنجایی که سردار شهید علیرضا حاجی بابایی به عنوان شهید شاخص استان در سال 1400 انتخاب شده، جا دارد که به صورت ویژه این کتاب معرفی شود.

احسانی افزود: این مسابقه کتاب خوانی به صورت برداشت آزاد از خاطرات پدر این دو شهید بزرگوار در قالب متن ادبی، شعر، دلنوشته و... با همکاری  دستگاه‌های فرهنگی، مانند بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، صدا و سیمای مرکز همدان، کانون پرورش فکری و حوزه هنری برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری مراسم رونمایی، فایل صوتی این کتاب از طریق روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته خواهد شد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی‌های اعلام شده نسبت به دانلود آن اقدام نمایند.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید