اخبار

تجلیل از ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی

تجلیل از ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی
ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی به جهت فعالیت‌های ارزنده در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ؛ در نشست فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان که به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار شد از حجت الاسلام المسلیمن رضا منصوریان ،دبیر ستاد اقامه نماز این اداره کل به جهت توسعه و گسترش فرهنگ اقامه نماز و کسب امتیاز«شایسته تقدیر ویژه» در سامانه سجاده از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و مدیرستاد اقامه نماز استان تجلیل شد.

همچنین در این نشست از همکاری دبیر شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برای برگزاری پنجمین مهرواره «با خدا حرف بزن» تقدیر بعمل آمد.

بنا بر این گزارش؛ براساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز پس از بررسی‌های بعمل آمده مستندات در سامانه سجاده توسط هئیت 7 نفره داوری ستاد اقامه نماز استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با کسب امتیاز 936 شایسته تقدیر ویژه شد.

یادآور می شود؛ تحقق برنامه های مندرج در توافق نامه اقامه نماز دستگاه های اجرایی، میزان تحقق تکالیف عمومی  و اختصاصی «آموزشی و پژوهشی»، «فرهنگی و تبلیغی»، «مدیریتی – تمهیدی» و «بومی و ابتکاری» از جمله معیارهای انتخاب دستگاه های برگزیده در این ارزیابی بوده است .

۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید