اخبار

کارگاه آموزشی پخش بین المللی فیلم کوتاه در بجنورد برگزار می شود/ اکران ۵ فیلم منتخب سینمای هنر و تجربه

کارگاه آموزشی پخش بین المللی فیلم کوتاه در بجنورد برگزار می شود/ اکران ۵ فیلم منتخب سینمای هنر و تجربه
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری کارگاه آموزشی پخش بین المللی فیلم کوتاه همزمان با اکران ۵ فیلم منتخب سینمای هنر و تجربه " پنج گان کوتاه" در سینما عمیق بجنورد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، "ابوالحسن حیدری" با اعلام این خبر گفت: کارگاه پخش بین الملل فیلم کوتاه با حضور کارگردان فعال سینمای هنر و تجربه" فاطمه محمدی" و با رویکرد بازاریابی، چگونگی حضور بین المللی در جشنواره ها و ارسال آثار، فیلمنامه کوتاه، کارگردانی خلاق و انتقال تجربه ساعت ۲۰ چهارشنبه، بیست و ششم آبان ماه در سالن عمیق بجنورد برگزار می شود.
وی به اکران فیلم های کوتاه منتخب "پنج گان کوتاه" در سینما عمیق اشاره کرد و ماهکان به کارگردانی حسام حسینی و عباس حسین زاده، داغی به کارگردانی فاطمه محمدی، سفیدپوش به کارگردانی رضا فهیمی، ناطق به کارگردانی مهرشاد رنجبر و ذبح به کارگردانی سامان حسین پور و آکو زند کریمی را در زمره ۵ فیلم منتخبی که بیست و ششم آبان، ساعت ۱۸ اکران می شود.
وی خاطر نشان کرد: فردا نیز کارگاه آموزشی نیز برای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبا برگزار خواهد شد.
این گزارش حاکی است، بسته فیلم کوتاه «پنج‌گان کوتاه» از یکم آبان در سینماهای «هنر و تجربه» روی پرده رفته و فردا نیز در سینما عمیق اکران می شود.
۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید