اخبار

داوری آثار دومین جشنواره هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب آغاز شد

داوری آثار دومین جشنواره هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب آغاز شد
آثار رسیده به دومین جشنواره استانی هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب خراسان شمالی به مرحله داوری رسید.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ «جلیل امانی» مجری برگزاری جشنواره استانی هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب خراسان شمالی و  از فعالان مسجدی به خبرنگار ستاد فهمای استان گفت: داوری آثار رسیده به دومین جشنواره  استانی هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب از 282 هنرمند مسجدی از روستاهای استان آغاز شد.

وی افزود: «پوریا زارعی استاد»، «تقی رضایی» و «زینب قائینی» از هنرمندان جوان استان،  بررسی و ارزیابی آثار رسیده  را آغاز  و پس از داوری آثار،  هنرمندان برگزیده را معرفی می کنند.
امانی گفت: بر اساس آخرین آمار 351 اثر از این هنرمندان به دبیرخانه جشنواره رسیده که داوران در بخش های مختلف این آثار را داوری می کنند.
وی روستاهای ارکان، اسفیدان، رختیان، گریوان، نوده چناران، گیفان، پاقلعه، بزنج، برج، الست، زوارم، دوبرجه، قلعه خان و دویدخ و مایوان را از جمله روستاهای شرکت کننده در این جشنواره نام برد.
مجری برگزاری جشنواره استانی هنرمندان روستاهای دوستدار کتاب خراسان شمالی اضافه کرد:  این جشنواره به همت فعالان کارگروه روستای دوستدار کتاب ارکان بجنورد و فعالان دو کانون مسجد این روستا  و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه ریزی شده که با حمایت معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان برگزار شده است.
امانی افزود: نتایج داوری و تقدیر از نفرات برگزیده  با برگزاری مراسم اختتامیه، جمعه 28 آبان ماه جاری در روستای ارکان بجنورد اعلام می شود.
۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید