اخبار

استقبال پرشور مردم خراسان شمالی از فیلم سینمایی «منصور»

استقبال پرشور مردم خراسان شمالی از فیلم سینمایی «منصور»
مردم خراسان شمالی طی 2روز اکران فیلم سینمایی «منصور» استقبال پرشوری از این فیلم کردند و با حضور در سینماهای استان، به تماشای این فیلم نشستند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، «ابوالحسن حیدری» معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام این خبر گفت: بسیج فیلم  سینمایی «منصور» به کارگردانی «سیاوش سرمدی» و تهیه‌کنندگی «جلیل شعبانی» محصول سازمان هنری‌ رسانه‌ای اوج همزمان با هفته  بسیج در سینماهای استان اکران شد که با استقبال پرشور مردم  تنها در 2 روز نخست از اکران مواجه شد.
وی با اشاره به اکران فیلم «منصور» در سینماهای «غدیر» شیروان و «نسیم» اسفراین از  استقبال گسترده مردم  از این فیلم خبرداد و تصریح کرد: سینماهای «گلشن» و «عمیق» بجنورد نیز میزبان اکران  این فیلم  است.
«حیدری» ادامه داد: با وجود آن که سالن های سینما با 50 درصد  ظرفیت مجاز به اکران فیلم هستند، اما با اکران این فیلم شور و نشاطی دوباره به سینماهای استان بازگشت و این امر نشان از رویکرد خوب مردم استان به فعالیت های فرهنگی و هنری و فرهنگ دوست بودن مردم این خطه است.
وی خاطرنشان کرد: این فیلم محصول سال ۱۳۹۸ است و در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر سیمرغ  بلورین بهترین کارگردان اول را از آن خود کرد.
این گزارش حاکی است، این فیلم روایتگر بخشی از داستان زندگی شهید ستاری و طراحی و تولید اولین جنگنده کاملا ایرانی است که در آن بخش های ناگفته از هشت سال دفاع مقدس نیز روایت شده است و محسن قصابیان، لیندا کیانی، حمیدرضا  نعیمی، علیرضا زمانی نسب، سید جواد هاشمی و قاسم زارع در این فیلم هنرنمایی می کنند.
۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید